| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Uygulama | LED, paket, pil |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Kullanımı | Titreşim testi |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Kontrolör | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| hızlanma | 1000m/s2 |
| titreşim yönü | Dikey yatay |