| titreşim kuvveti | 1000kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim testleri | sinüs ve rastgele |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Maksimum Kuvvet | 2.000 N |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 70 dB'den az |
| Yük kapasitesi | 50 kilo |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyutlar | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| DİRENÇ ŞOKU | Şok İzolasyon Cihazı |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |