| maks. hız | Kilit, Menteşeler, Sap |
|---|---|
| hareketli bobin | 3.5~90kg |
| titreşim yönü | 4-6 Bar |
| Başvuru | LED, Pil, otomobil parçaları |
| Güç | AC380V, 3 FAZ 5 HAT (veya özelleştirilmiş) |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, ambalaj, ev ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur,Saha bakım ve |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| güç | 380V 3 Faz 5 tel |
| Frekans Aralığı (Hz) | ~ 3500 3 |
| anma hızı (m / s) | 1.2 ~ 1.8 |
| Sıcaklık aralığı | -70C ila 150C |
| Test Bölgesi | 1500L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Titreşim çalkalayıcı | 3KN~100KN ihtiyaca göre |
| Güç | 380V |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| hız | 1,6 m/s |
| Titreşim Yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| SİNÜS Kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 800kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |