| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik parçaları |
| sinüs kuvveti | Su kristali yok |
| Sıklık | Elektrikli Ev Aletleri |
| maks. hız | 2.0m/s |
| sinüs kuvveti | alaşım kasa |
|---|---|
| Hız | AC 220V, AC 110V |
| yer değiştirme | Hava ve agresif olmayan gazlar |
| Sıklık | Beyaz toz |
| yükleniyor | 270 kilo |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, ambalaj, ev ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur,Saha bakım ve |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim sıklığı | Yüksek frekans |
| Kontrolör | VENZO |
| Fiyat | Affordable |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Günde 10 Adet |
| Başvuru | Otomotiv |
| Kullanım | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | <90 bağıl nem (yoğuşmasız) |
| Standart | T/T,L/C |
|---|---|
| Başvuru | Pil |
| Kullanım | 6 gün |
| Sıklık | Oluklu mukavva kutu 530*340*460mm Kutu başına bir adet. |
| Hız | AC 220V, AC 110V |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Max hız | 2,0 m/sn |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| Sıklık | Çin |
| Başvuru | LED, paket, pil |
| titreşim yönü | 2000BTU |
| Kullanım | 1 ppm |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |