| Güç | Elektronik |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | özel |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Akü |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| titreşim yönü | Dikey veya Yatay |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 600*600 mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Uygulama | otomotiv anahtarları |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |