| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boyutlar | G1500xY1000 xD1000 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| ağırlık | 500kg |
| Sıcaklık aralığı | 105~143c |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %70~%98 bağıl nem |
| Basınç | ortam basıncı ~3kg/cm2 |
| örnek raflar | 2 adet |
| Güç kaynağı | AC220V, 1 faz 3 hat |
| İç Boyut | G600*H500*D500mm |
|---|---|
| Hacim | 150L |
| Sıcaklık aralığı | -40~150C |
| Tip | 2 bölge veya 3 bölge |
| Sıcaklık Geri Kazanım Süresi | 5 dakika içinde |
| İç Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~150℃ |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~98 B.N. |
| İletişim portu | LAN, USB |
| Test deliği | Dia. çap. 50mm 50mm |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 B.N. |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Sıcaklık değişim oranı | İsteğe bağlı |
| Frekans Aralığı | 5~2000Hz |
| Güç | 15 kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |
| Sıcaklık Aralığı | -70~200C |
| Kesinlik | 0,01 |
|---|---|
| Güç | 25KW |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| Güç kaynağı | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Mil Basıncı | 0,0kg/cm~2,0 kg/cm(+101,3Kpa) |
| Sıcaklık Aralığı | 100°C~135°C |
| bağıl basınç | Değerleri basınç göstergesinde görüntüleyin |
| Mutlak Basınç | 100 Kpa + ekran değerleri |
| Güç | 20kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Isıtma hızı | 3 C/dak |
| Soğutma hızı | 1 C/dak |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ~% 98 RH |
| İç Boyut | G1000*Y1000*D800mm |
| Hacim | 800L |
| soğutma yöntemi | SMEMA |