| Destek Cihazı | Bobin yayı |
|---|---|
| Sıklık | 3 - 3500Hz |
| titreşim yönü | 2000BTU |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Genişletici | 300*300MM |
| Modeli | ES-10 |
|---|---|
| sinüs kuvveti | alaşım kasa |
| Sıklık | 3-3000Hz |
| Hız | AC 220V, AC 110V |
| hızlanma | Soğutma/Nem Alma/Zamanlama |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha ba |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |