| sinüs kuvveti | 40KN |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Hızlanma sensörü | 1 bilgisayar |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |