| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| model | ES-10 |
|---|---|
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
| Sıklık | 3-3000Hz |
| hız | 1,8 / s |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| Diğer adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |