| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| sinüs kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paketleme |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 5~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test Standardı | IEC 60068-2-64 |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Ölçek | Şok |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| Sıklık | 5~2800Hz |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| test standardı | ISTA 3A |
| sinüs kuvveti | 3000n ~ 150000n |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm l*w*h veya özelleştirilmiş |
| Masa Boyutu | 300*300MM |
| Uygulama | Otomobil parçaları |
| Güç | AC380V, 3 Faz 5 Çizgi |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 5 ~ 2800 Hz |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Hız | 1.8 m/s |
| Maksimum yük | 500 kg |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |