| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 450kg |
| Sıklık | 5~2800hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 1000N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| Güç | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Başvuru | Ambalajlama |
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
|---|---|
| Sıklık | 2000Hz |
| titreşim yönü | yatay |
| hareketli bobin | çap. 30mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paket |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
|---|---|
| Sıklık | 2000Hz |
| titreşim yönü | Dikey |
| hareketli bobin | çap. 30mm |
| Uygulama | karton, paket, kargo, bagaj |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Maks. Hızlanma | 100g |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Kontrol Yöntemi | bilgisayar+kontrol sistemi |
| Titreşim modu | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |