| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Akü |
| titreşim kuvveti | 1000kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim testleri | sinüs ve rastgele |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| rastgele kuvvet | 3000N |
|---|---|
| hızlanma | 1000m/s2 |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hız | 1,6 m/s |
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H |
| sinüs kuvveti | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Maks. yer değiştirme | 100 mm |
| Frekans aralığı | 5~2800Hz |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Yönlendirilmiş |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |