| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| test standardı | ista 2a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Uygulama | Elektromekanik Ürünler |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Sıklık | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 300kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Başvuru | Pil |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 6kn |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500Hz |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Test standardı | MIL STD 810F |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |