| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| titreşim kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ISTA |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | MİL STD 810F |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | elektrikli parçalar |
| Sinüs Gücü | 20000N |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. | 2.0 m / sn |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |