| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil, otomobil parçaları |
| test standardı | MIL-STD Standardı |
| hızlanma | 100 g |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Uygulama | Lityum pil |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Diğer adı | Titreşim çalkalayıcı |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Ürün Adı | Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı Fiyatı |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test standardı | IEC 60068-2-64 |
| Hızlanma | 100g |
| test | Şok |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Uygulama | pil paketi |
| standardı karşıla | IEC 62133 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Operasyon Yöntemi | Amplifikatör |
| Sıklık | 5~3500hz |