| titreşim kuvveti | 300kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim testleri | sinüs ve rastgele |
| Güç | 2000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Oto yedek parçaları |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 1000*1000mm |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Standart | UL 1642 |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Uygulama | pil, otomobil parçaları |
| Uygulama | laboratuvar ve endüstriyel |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20000N |
| Hız | 1,8 m/s |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil, otomobil parçaları |
| test standardı | MIL-STD Standardı |
| hızlanma | 100 g |
| test | sinüs, rastgele, şok |