| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Sıklık | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 40kn |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |