| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Tablo Boyutu | özel |
| Standart | ISO 16750 |
| Uygulama | Elektrikli araç akü paketi |
| test | sinüs ve rastgele |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| rastgele kuvvet | 3000N |
|---|---|
| hızlanma | 1000m/s2 |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hız | 1,6 m/s |
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Denetleyici | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| Hızlanma | 1000m/s2 |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |