| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| Test Bölgesi | 1500L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Titreşim çalkalayıcı | 3KN~100KN ihtiyaca göre |
| Güç | 380V |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| hızlanma | 1 bilgisayar |
| Giriş | 1 kanal |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Uygulama | Akü |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Uygulama | Elektromekanik Ürünler |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |