| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim modu | Rastgele Sinüs Süpürme |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Uygulama | LED, paket, pil |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Kullanımı | Titreşim testi |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| İç boyut | G900xY500xD600mm |
|---|---|
| Dış boyut | G1400xY950xD1200mm |
| Hacim | 270 Litre |
| Tuzlu Su Testi | NSS ACSS |
| püskürtme hacmi | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /s |