| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| mod | Elektromanyetik |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | 800*800 |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| Titreşim Kuvveti | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |