| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Doğrudan | x,y,z |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Frekans aralığı | 3-3500hz |
| yer değiştirme | 40 mm |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Ürün Adı | Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı Fiyatı |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 180kg |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |