| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810F |
| Özellik | sinüs ve rastgele şok testi |
| titreşim kuvveti | 30000N |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| titreşim kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Masa Boyutu | 1000*1000mm |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| Kontrol Sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Darbe yer değiştirmesi | 51mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |