| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Akü |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Kontrolör | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| hızlanma | 1000m/s2 |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |