| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| standardı karşıla | Jis D1601 |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Uygulama | Araba parçaları |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |