| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| standardı karşıla | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Uygulama | Araba parçaları |
| Titreşim | 3 Eksen |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |