| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Pil paketi |
| Sıklık | 3~2500HZ |
| sinüs kuvveti | 600kg |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25MM |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 180kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| hızlanma | 1 bilgisayar |
| Giriş | 1 kanal |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| hızlanma | 1 bilgisayar |
| Giriş | 1 kanal |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |