| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 100 mm |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |
| Titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test Standardı | IEC 60068-2-64 |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Ölçek | Şok |