| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| Güç kaynağı | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Mil Basıncı | 0,0kg/cm~2,0 kg/cm(+101,3Kpa) |
| Sıcaklık Aralığı | 100°C~135°C |
| bağıl basınç | Değerleri basınç göstergesinde görüntüleyin |
| Mutlak Basınç | 100 Kpa + ekran değerleri |
| Güç | 20kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Isıtma hızı | 3 C/dak |
| Soğutma hızı | 1 C/dak |
| İç Boyut | G400*Y350*D350mm |
|---|---|
| Hacim | 49 litre |
| Sıcaklık aralığı | -65~150C |
| Sıcaklık Geri Kazanım Süresi | 5 dakika içinde |
| Dönüşüm süresi | 5S içinde |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 3000 N |
| Anma rastgele kuvvet | 3000 N |