| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| İç boyut | G900xY500xD600mm |
|---|---|
| Dış boyut | G1400xY950xD1200mm |
| Hacim | 270 Litre |
| Tuzlu Su Testi | NSS ACSS |
| püskürtme hacmi | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /s |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| standardı karşıla | ISTA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Uygulama | Elektromekanik Ürünler |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| Sıcaklık Aralığı | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C isteğe bağlı) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,5°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2,5°C |
| Sıcaklık Yükselme Hızı | 0,1~3,0 (°C/dak) |
| Güç | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Başvuru | Ambalajlama |