| Titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 5 ~ 2800 Hz |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Hız | 1.8 m/s |
| Maksimum yük | 500 kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test standardı | IEC 60068-2-64 |
| Hızlanma | 100g |
| test | Şok |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 500kg |