| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Yönlendirilmiş |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Titreşim Kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hareketli Bobin Çapı | 230mm |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Uygulama | Lityum pil |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Hız | 1,6 m/s |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
| Masa Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Maksimum yük | 450kg |
| Başvuru | Pil |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |