| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Masa boyutu | 300*300mm |
| Başvuru | Oto parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |