| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Karton kutu |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 3500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Maks. yer değiştirme | 100 mm |
| Frekans aralığı | 5~2800Hz |