| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim Yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |