| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 (yüksüz) |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| test standardı | ista 2a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| standardı karşıla | ISTA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| Tip | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Kesinlik | 0.1 |
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |