| Titreşim Dalgası | Rastgele Titreşim Testi |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Kontrolör | VENZO |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | titreşim test sistemi |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| sinüs kuvveti | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Test standartları | DO-160F MIL-STD-810 |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Maks. yer değiştirme | 100 mm |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Operasyon Yöntemi | Amplifikatör |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Türü | Yüksek Frekans Tipi |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |