| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Standart | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Lityum pil |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| sertifika | ISO 9001:2015 |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |