| Ürün Adı | Mekanik Şok Makinası |
|---|---|
| Şok Yönü | Eksenel, Yatay, Dikey |
| Şok Süresi | 10ms'ye kadar |
| şok kuvveti | 1500G'ye kadar |
| Şok Testi Aksesuarları | Şok Testi Aksesuarları |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| max. maks. sample size örnek boyut | W1000*Y800*D1000mm |
|---|---|
| Max. Maks. load yük | 60kg/ 80kg/ 100kg |
| Düşme yüksekliği | 300~1500mm |
| Uygulama | Paketleme |
| düşme hızı | Serbest düşüş |
| maks. örnek büyüklüğü | W1000*H800*D1000mm |
|---|---|
| Maks. Yük | 60kg/ 80kg/ 100kg |
| Düşme Yüksekliği | 300 ~ 1500mm |
| Uygulama | Ambalajlama |
| düşme hızı | Serbest düşüş |