| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810F |
| Özellik | sinüs ve rastgele şok testi |
| titreşim kuvveti | 30000N |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 250kg |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha ba |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| Güç | 380v 3 faz |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
|---|---|
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| test standardı | ISO 16750-3 |
| Titreşim | 3 Eksen |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |