| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Akü |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Ürün Adı | Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı Fiyatı |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı | Rastgele Titreşim Test Cihazları |
| Maksimum yer değiştirme | 50 mm |
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Veri analizi | Zaman, Frekans, Modal |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Lityum pil |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| sertifika | ISO 9001:2015 |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |