| titreşim dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Ambalajlama |
| hızlanma | 100 gram |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Denetleyici | VENZO |
| Destek Cihazı | Bobin Yayı |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 3500 hz |
| Titreşim Yönü | Dikey Titreşim |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Genişletici | 300 * 300mm |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| mod | Elektromanyetik |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | 800*800 |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Akü paketi |
| Sıklık | 3 ~ 2500Hz |
| Kontrol sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Titreşim Kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hareketli Bobin Çapı | 230mm |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| hareketli bobin çapı | 230mm |
| sinüs kuvveti | 2000n |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |