| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Titreşim Kuvveti | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Operasyon Yöntemi | Amplifikatör |
| Sıklık | 5~3500hz |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Akü |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |