| titreşim kuvveti | 6kn |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500Hz |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Test standardı | IEC 60068-2 |
| Kontrol sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Türü | Yüksek frekans |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Paket |
| price | affordable |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 600kg |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25MM |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |