| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 2.0m/s |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 1 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 750kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+150 derece |
| Nem Aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |