| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000N |
|---|---|
| hız | 1.8m/s |
| yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yükleniyor | 270 kg |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Maksimum Tablo Boyutu | 1500*1500mm |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| Model | ES serisi |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Kuvvet Çıkışı | 3000~100000N |