| Güç | Elektronik |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | özel |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Diğer adı | Titreşim çalkalayıcı |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Hız | 1,8 m/s |
| Güç | 380v 3 faz |
| Sıklık | 3~2800HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem Aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 100 mm |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |