| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Uygulama | otomotiv anahtarları |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Nominal Hız | 2.0m/s |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| test standardı | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Türü | titreşim tablosu |
| Malzeme | çelik |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| Yük kapasitesi | 50 kilo |
|---|---|
| Frekans aralığı | 20 Hz - 2.000 Hz |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 200 kilo |
| Modeli | yüksek frekanslı titreşim çalkalayıcı |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
|---|---|
| Sallama Kuvveti | 1000kgf(10000N) |
| maksimum yük | 270kg |
| Maksimum hızlanma | 100 gram |
| Uygulama | Savunma, Havacılık, Otomobil Parçaları, PCB Kartı, Elektronik |
| Kontrol Sistemi | Bilgisayar |
|---|---|
| Hızlanma sensörü | 2 adet |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Maksimum Hızlanma | 100 g |
| Tablo Boyutu | özel |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |