| titreşim kuvveti | 300kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Uygulama | Akü |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yerinden etme | 65mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500hz |
| Yükleniyor | 180KG |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |
| İç boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
|---|---|
| Hacim | 8000 litre |
| Sıcaklık Aralığı | -70~200C |
| Nem aralığı | %20 ~%98 RH |
| Test deliği çapı | Dia. çap. 100mm 100mm |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |