| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Araç Parçaları |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 2800hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim sıklığı | Yüksek frekans |
| Kontrolör | VENZO |
| Fiyat | Affordable |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| Test Bölgesi | 1500L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Titreşim çalkalayıcı | 3KN~100KN ihtiyaca göre |
| Güç | 380V |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |